2. Förfarande
Förfarande
Titel: Alarmering och dirigeringstjänst
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tjänster för prioritering och dirigering i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113718:Lot:1