2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal kylanläggningar
Beskrivning: Denna upphandlingen avser service och underhåll på ishall och bandybanas kylanläggningar som innehåller ammoniak.
Intern identifierare: SEN 2025/277
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000