840187-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Katrineholm förbigångsspår järnvägsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelKatrineholm förbigångsspår järnvägsarbeten
BeskrivningKatrineholm förbigångsspår järnvägsentreprenad.
Intern identifierareKOM-419606
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKatrineholm förbigångsspår järnvägsarbeten