Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: 2021-00059IN
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar profilprodukter för Borås Stads Koncern och Södra Älvsborgs Räddningsförbund.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18530000 Presenter och priser, 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 39221100 Köksgeråd, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 39295200 Paraplyer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen