840217-2025 - Resultat
Sverige – Säkerhetstjänster – Bemanning säkerhetspersonal Lapland Airport i Gällivare AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bemanning säkerhetspersonal Lapland Airport i Gällivare AB
Beskrivning: Upphandlingen omfattar säkerhetskontrollstjänster samt övervakning och patrullering på Gällivare flygplats.
Intern identifierare: 25/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000