84027-2026 - Resultat
Sverige – Skogsförvaltning – Skogsförvaltning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsförvaltning
BeskrivningUppdraget omfattar förvaltning, planering och rådgivning av Västerviks kommuns skogsinnehav.
Intern identifierareU-095-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77231300 Skogsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000