2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktvisning Ventilatorer för hemsjukvård RS 2025-05031
Beskrivning: VGR bjuder in till produktvisningsdag 22/1 2026 i Göteborg gällande ventilatorer inom hemsjukvård. Svar om deltagande innan 8/1.
Intern identifierare: RS 2025-05031
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33172000 Apparatur för anestesi och återupplivning