840990-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Handläggare GOP och CSM RA till projekt Göteborg - Borås
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandläggare GOP och CSM RA till projekt Göteborg - Borås
Beskrivning1-2 kompetenskonsulter i rollerna handläggare GOP och handläggare CSM-RA till projekt Göteborg - Borås
Intern identifierareKOM-419478
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHandläggare GOP och CSM RA till projekt Göteborg - Borås