84138-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Speltillbehör
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Card shufflers
Referensnummer: 22/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37524700 Speltillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
By this procurement Casino Cosmopol is searching for a supplier of card shufflers for its three physical casinos in Stockholm, Gothenburg and Malmö.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
37461000 Bordsspel och tillbehör, 37524000 Spel, 37530000 Artiklar för nöjesfält, spelbord eller sällskapsspel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen