841381-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal service- och underhållsarbeten för kylservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal service- och underhållsarbeten för kylservice
BeskrivningHantverkstjänster kylinstallationer samt årliga kontroller inom Kungälvs kommun.
Intern identifierareKS2025/0423
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal service- och underhållsarbeten för kylservice