8415-2021 - ÄndringSverige-ESKILSTUNA: Försäkringar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Egendomsförsäkringar
Referensnummer: UH 20-43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66510000 Försäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ansökan om att delta i Upphandling av Egendoms- och Avbrotts-, Mer-,
Extrakostnadsförsäkringar (och därtill
Hörande försäkringsprodukter) till Eskilstuna Strängnäs Energi och Miljö
AB och dess ingående bolag.