See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ny lokal för Oscar ll Dialysen
Beskrivning: Ny lokal för Oscar ll Dialysen
Intern identifierare: UPPH2025-00126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70310000 Uthyrning eller försäljning av byggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Se AF
Intern identifierare: 1701489-682b4282090f098154c74227
Huvudklassificering (cpv): 70000000 Tjänster avseende fast egendom
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del
Intern identifierare: 1702039-682b4282090f098154c7422a