84167-2025 - Resultat
Sverige – Geotekniska ingenjörstjänster – Konsult; geoteknik och förorenade massor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult; geoteknik och förorenade massor
BeskrivningNuvarande slut 2025-03-31
Intern identifierareKS 2024/3617 2.6.1.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000