See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-produkter till Södertälje och Salem
Beskrivning: Upphandling av VA-produkter till beställare inom Telge-koncernen och Södertälje samt Salems kommun.
Intern identifierare: TI 2023-1163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: VA-produkter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)