841709-2025 - Resultat
Sverige – Maskiner för brytning och byggnadsarbeten – Hyra av verktyg, arbetsmaskiner, bodar mm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av verktyg, arbetsmaskiner, bodar mm
BeskrivningHyra av verktyg, arbetsmaskiner, bodar, mm
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114001:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
Optioner
Beskrivning av alternativen2 årsförlängning