84178-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädning
BeskrivningDet kommunala bostadsbolaget Säfflebostäder, SÄBO, i Säffle Kommun har för avsikt att upphandla städtjänster. Omfattningen i detaljer framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120240:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911100 Städning av bostäder