84188-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Upphandling av centrumledning för Edsbergs centrum och Helenelunds centrum
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av centrumledning för Edsbergs centrum och Helenelunds centrum
BeskrivningSedan 2014 har Edsbergs centrum en extern centrumledning. Genom denna förfrågan avser Sollentunahem att upphandla ett nytt avtal för centrumledning av Edsbergs centrum men även inkludera Helenelunds Centrum.
Intern identifierare2023-00377
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000