See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning av avfallsslag Kommunplast/grovplast och Planglas
Beskrivning: Mottagning av avfallsslag Kommunplast/grovplast och Planglas
Intern identifierare: HEM 2025/00276
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se upphandlingsunderlagen.
Intern identifierare: 1776304-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 Kommunplast/grovplast
Intern identifierare: 1776305-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 Planglas
Intern identifierare: 1776306-2