2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenverk i Gnesta - Bygg, mark och VVS entreprenad
Beskrivning: Entreprenaden omfattar byggnads-, mark- och yttre ledningsarbeten samt VVS-installationer för nytt vattenverk för Gnesta tätort.
Intern identifierare: TI 2025-1223
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000