842023-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Geodetiskt stomnät 2026 Paket 2
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGeodetiskt stomnät 2026 Paket 2
BeskrivningGeodetisk stomnätsmätning för järnvägsanläggning Region Syd
Intern identifierareKOM-419057
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGeodetiskt stomnät 2026 Paket 2