2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ackumulator Hedenverket
Beskrivning: Ackumulator till Hedenverket Karlstad, Sverige. Hotwater accumulator with auxiliary systems for Karlstads district heating system.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44600000 Tankar, reservoarer och behållare; värmeledningselement och centralvärmepannor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112974:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 44615000 Tryckkärl, 44615100 Tryckkärl av stål, 45000000 Anläggningsarbete