See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Specialiserad hudsjukvård
Beskrivning: Uppdraget omfattar specialiserad öppenvård inom specialiteten hud- och könssjukdomar. Uppdraget omfattar utredning, diagnostik, behandling och uppföljning av patienter med hud- och könssjukdomar, vilka varken kräver akutsjukhusens resurser eller kan utföras av primärvården.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: -
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121282 Hudsjukvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Objekt 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121894:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Objekt 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121894:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Objekt 3
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121894:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Objekt 4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121894:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Objekt 5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121894:Lot:5