84234-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Betongvaror – Sten- och betongplattor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSten- och betongplattor
BeskrivningLidköping kommun välkomnar till att lämna anbud på upphandling gällande sten- och betongplattor.
Intern identifierare2024-10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000