842445-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Däck, däckbyte, däckskiftningstjänster, däckförvaring och andra däcktjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäck, däckbyte, däckskiftningstjänster, däckförvaring och andra däcktjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar däck, däckbyte, däckskiftningtjänster, däckförvaring och andra däcktjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122630:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351100 Bildäck, 34352000 Extra kraftiga däck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering