842471-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Ramavtal verksamhetsrevision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal verksamhetsrevision
Beskrivning: Syftet är att ingå avtal för löpande avrop av revisionstjänster under avtalstiden. Avtalet ska kunna nyttjas av beställarnas samtliga enheter.
Intern identifierare: 25/205
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Enligt upphandlinsdokument
Intern identifierare: 1836210-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pedagogisk verksamhet
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1836211-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Socialtjänst och LSS
Intern identifierare: 1836212-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Samhälle
Intern identifierare: 1836213-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Styrning och ledning
Intern identifierare: 1836214-4
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Juridik och säkerhet
Intern identifierare: 1836215-5