See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil reservkraft
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp mobil reservkraft.
Intern identifierare: 2025_25/115
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000