84283-2024 - Resultat
Sverige – Däck till lätta och tunga fordon – KS 20-27: Däck och service 2022
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKS 20-27: Däck och service 2022
Beskrivningse upphandlingsdokument
Föregående meddelande013399-2022
Intern identifierare22/105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbuds område Växjö
Beskrivningse Upphandlingsdokument
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del
BeskrivningGenerell del
Huvudklassificering (cpv): 19510000 Gummiprodukter
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAnbuds område Alvesta
BeskrivningDäck
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelAnbuds område Ljungby