84316-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnation av bostäder – Nybyggnad av korttidsboende 32lgh
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelNybyggnad av korttidsboende 32lgh
BeskrivningTotalentreprenad.
Intern identifierare25/38
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45211300 Byggnation av bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000