See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Funktionsupphandling gällande analys av luftvägsvirus, norovirus och C. difficile med snabb-PCR
Beskrivning: Upphandlingen avser en funktionsupphandling gällande analys av luftvägsvirus, norovirus och C. difficile med snabb-PCR.
Intern identifierare: K 2024-3628
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsutvärdering
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1571687-682c3771eb47848b1654cdd1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1624195-682c3771eb47848b1654cdd4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1571688-682c3771eb47848b1654cdd5
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1571690-682c3771eb47848b1654cdd6
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1571691-682c3771eb47848b1654cdd7