2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Besiktning, Inspektion samt projektering av broar
Beskrivning: Upphandling av ramavtal som tillgodoser beställares kommande behov av besiktning, inspektion samt projektering av broar i Uddevalla kommun.
Intern identifierare: SBN/2025:627
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000