843671-2025 - Resultat
Sverige – Internettjänster – Webbutbildningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelWebbutbildningar
BeskrivningLöf avser att upphandla tjänster för webbutbildningar. Välkomna att lämna anbud! Vänliga hälsningar Löf
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109445:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 92110000 Film- och videoproduktion samt tillhörande tjänster, 92111100 Produktion av instruktionsfilm och videoband, 80500000 Utbildningstjänster, 80420000 E-lärande