84379-2026 - Resultat
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Konsulttjänst mål- och resultatstyrning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänst mål- och resultatstyrning
BeskrivningAvtalet som upphandlas omfattar leverans av konsulttjänster inom området mål- och resultatstyrning.
Intern identifierareSCB2025/105
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000