843824-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kultur- och fritidstjänster – Badvärdar Lammhultsbadet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBadvärdar Lammhultsbadet
BeskrivningBadvärdar till Lammhultsbadet
Intern identifierareKFN 2025-00203
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98350000 Kultur- och fritidstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000