2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Tjänster inom rekrytering, rekryteringsstöd samt karriärutveckling, omställning och avveckling.
Intern identifierare: 2025/46
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000