2. Förfarande
Förfarande
Titel: Framework Agreement Pre-insulated Pipes & Valves
Beskrivning: Framework Agreement for pre-insulated pipes & valves for Vattenfall Heat Sweden. Tender shall be submitted in Swedish or English. General Terms: ABM 07
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118915:Lot:1