2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lager- och logistiksystem
Beskrivning: Region Halland avser att upphandla ett Lager- och logistiksystem för centrallager med tillhörande tjänster. För mer information, se ansökningsinbjudan och bifogade bilagor.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122996:Lot:1