2. Förfarande
Förfarande
Titel: Geodetiskt stomnät 2026 Paket 3
Beskrivning: Geodetisk stomnätsmätning för järnvägsanläggning Region Nord
Intern identifierare: KOM-419058
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Geodetiskt stomnät 2026 Paket 3