844535-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Planeringssystem – Upphandling – Planeringsverktyg för vård- och omsorgsförvaltningen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling – Planeringsverktyg för vård- och omsorgsförvaltningen
BeskrivningPartille kommun, genom Avdelning Äldreomsorg inom Vård- och omsorgsförvaltningen, avser att upphandla ett modernt, verksamhetsnära och framtidssäkert planeringssystem för hantering av vård- och omsorgsinsatser inom hemtjänst.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30196000 Planeringssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPlaneringsverktyg för insats inom vård- och omsorgsförvaltningen