See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel och underhållsentreprenad för offentlig belysning i Staffanstorps kommun
Beskrivning: Entreprenaden avser skötsel och underhåll av kommunens offentliga belysning. Det är huvudsak gatu- och parkbelysning samt stolpbelysning men även effektbelysning av olika slag.
Föregående meddelande: 3666-2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90340:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning, 50232110 Färdigställande av offentliga belysningsanläggningar