2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städkemikalier, mjukpapper, engångsartiklar och hygienartiklar
Beskrivning: Upphandlingen avser städkemikalier, städtillbehör och städredskap, tvättmedel, mjukpapper, servering, engångsartiklar och hygienartiklar
Intern identifierare: KS 2024-00116
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter
Ytterligare klassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar, 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar, 39830000 Rengöringsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000