844596-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Ramavtal Rope access
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Rope access
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för reparbetestjänster ("Rope access").
Intern identifierare25/18
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000