84471-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utvecklingsrådgivning – Framework agreement - Global Health and SRHR
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFramework agreement - Global Health and SRHR
BeskrivningThe purpose of this procurement is to set up a framework agreement which includes assignments related to complement Sida's internal expertise on Global Health and SRHR (as outlined in Appendix 1 – Terms of Reference.)
Intern identifierare23/001819
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73220000 Utvecklingsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet, 85100000 Hälsovårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFramework agreement - Global Health and SRHR