844728-2025 - Resultat
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Tjänstereseförsäkring
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänstereseförsäkring
BeskrivningUpphandlingen avser tjänstereseförsäkring för Umeå Energi.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117643:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66510000 Försäkringar