844821-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – TI 2024-1100 Projektledare Elnät
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1100 Projektledare Elnät
BeskrivningDIS. Område 14 Elnät. Minst 5 konsulter efterfrågas. Projektledare Elnät. Full beläggning och längre uppdrag.
Föregående meddelande768684-2024
Intern identifierare79300-1
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000