2. Förfarande
Förfarande
Titel: För byggledning inom väg/mark, byggnadsverk och BEST, avseende projekt: • E-län Lv 757 • E-län väg 881 • E-län väg 35
Beskrivning: För byggledning inom väg/mark, byggnadsverk och BEST, avseende projekt: • E-län Lv 757 Ny bro vid Linghem i Linköpings kommun, Östergötlands län • E-län väg 881 Ny GC-väg längs Djurövägen i Norrköpings kommun, Östergötlands län • E-län väg 35 Åtvidaberg- Linköping etappen Rösten- Sandtorpet förbi Grebo, Del 1 Tpl Grebo
Intern identifierare: KOM-419274
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1 – En uppdragskonsult byggledare mark och väg
Beskrivning: Anbudsområde 1 – En uppdragskonsult byggledare mark och väg
Intern identifierare: Anbudsområde 1 – En uppdragskonsult byggledare mark och väg
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 2 – En uppdragskonsult byggledare byggnadsverk
Beskrivning: Anbudsområde 2 – En uppdragskonsult byggledare byggnadsverk
Intern identifierare: Anbudsområde 2 – En uppdragskonsult byggledare byggnadsverk
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 3 – En uppdragskonsult byggledare BEST
Beskrivning: Anbudsområde 3 – En uppdragskonsult byggledare BEST
Intern identifierare: Anbudsområde 3 – En uppdragskonsult byggledare BEST