See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl och utställning av kärl
Beskrivning: Upphandling avser kärl samt utställning av kärl och görs gemensamt med Hedemora Energi AB.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123367:Lot:1