845354-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter – Dental inredning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDental inredning
BeskrivningInredning till folktandvårdens koncept-/behandlingsrum i VGR.
Intern identifierareRS 2025-04095
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsinbjudan och avtal
BeskrivningUpphandling av inredning till Folktandvårdens koncept- och behandlingsrum i VGR.
Intern identifierare1776486-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelInredning
BeskrivningUpphandling av inredning till Folktandvårdens koncept- och behandlingsrum i FTV.
Intern identifierare1798203-1