2. Förfarande
Förfarande
Titel: För utförande av underhållsbeläggningar varm DSS i Region Södra, 2026-2027
Beskrivning: För utförande av underhållsbeläggningar varm DSS i Region Södra, 2026-2027
Intern identifierare: KOM-418735
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: DSS2601
Beskrivning: Beläggningsgrupp DSS2601
Intern identifierare: DSS2601
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: DSS2602
Beskrivning: Beläggningsgrupp DSS2602
Intern identifierare: DSS2602