See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: inköp av bränsleflis
Beskrivning: Inköp och leverans av bränsleflis till Hultsfreds kommun och AB Hultsfreds Bostäder.
Intern identifierare: U-079-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: enligt upphandlingsdokumentet