2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster
Beskrivning: Sjöfartsverket inbjuder ert företag att lämna anbud i upphandling av Transporttjänster. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av förfrågningsunderlaget.
Intern identifierare: 25-05680
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000